Loading map...

Zyra | Me Qira | Rruga Hasan Alla / Komuna e Parisit

Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit,
Albania
500€ For Rent
Komerciale
  • 224
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 120 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

 Zyra | Me Qira | Rruga Hasan Alla / Komuna e Parisit

📍Rruga Hasan Alla / Prane Kristal Center

📐 Sip 120  m2

🧭  Orientim i favorshem

💶  500 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 4-te te nje objekti te perfunduar vitet e fundit me ashensor i organizuar  ne tre Ambiente te bollshem, Koridor shperndares, dy Tualete dhe Ballkon te bollshem.

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më akses direkt me çdo shërbim të mundshëm. Ambienti ka punime  shume cilesore dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin.

I pershtatshem per  Zyra Konsulence, Qender Kursesh , klinike Dentare etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 67 202 3999
📩  [email protected]

Details

No additional information.