Loading map...

Vile TWIN | Ne Shitje | “LUMINOR RESIDENCE” / Prane TEG

“LUMINOR RESIDENCE", Prane TEG,
Tirane, Tirana 1001, Albania
690,000€ For Sale
Rezidenciale
  • 804
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 5 Bathrooms
  • 350.5 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Vile TWIN |Ne Shitje | “LUMINOR RESIDENCE” / Prane TEG

📍“LUMINOR RESIDENCE” / Prane TEG

📐 Sip. Ndërtim 350.5 m2

🌴 Sip. Parcele 260.5 m2

🚗 2 Poste Parkimi te dedikuara

💶 690 000 Euro

Luminor Residence, nje rezidence e re me vila, me nje vendodhje shume te mire, shtrihet ne nje terren mes ajrit te paster, gjelberimit brenda rezidences, prane Qendres Tregtare TEG, afer me komplekse rezidenciale vilash si “Rolling Hills”, “Long Hills” Residence dhe vetem 8 KM nga qendra e Tiranes. Ka nje panorame shume te bukur te zones perreth e cila karakterizohet nga paracela te gjelberuara, privatesi dhe qetesi te cilat e bejne nje nga vendodhjet me te preferuara te kryeqytetit. Infrastruktura rrugore e zhvilluar ben te mundur qe Luminor Residence te jete lehtesisht e aksesueshme me autostraden Tirane-Elbasan e cila ndodhet pak metra larg ndertimit te ketij projekti te ri rezidencial.

 Kjo vilë është e strukturuar në 4 kate banimi si më poshtë:

1.       Kati (-1):Ambjent Ndenje, Palester, Kantine, Tualet,  Dhome Teknike, Depo & Frigorifer, Lavanderi.

2.       Kati perdhe: Ambjenti i Ndenjes, Dhomë Gatimi, Ambient Ngrenie dhe Tualet.

3.       Kati 1: 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon i bollshem.

4.       Kati 2: Dhome Matrimoniale, Garderobe, Tualet dhe Verande.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.