Loading map...

Vile Small Twin | Ne Shitje | Green Coast Palase

Palase, Green Coast,
Albania
415,000€ For Sale
Rezidenciale
  • 1204
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 291.3 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

VILE SMALL TWIN NE SHITJE TEK GREEN COAST PALASE

📍 Green Coast / Palase

📐 Sip. Ndertimi 150.1 m2

🚗 2 Poste Parkimi te dedikuar

💶 415 000 Euro

Vila Small Twin eshte e perqendruar shume prane detit me akses direkt me cdo sherbim te mundshem qe ofron kompleksi.

Vila shitet e mobiluar ne menyre bashkekohore dhe me standard te larte.

Vila organizohet ne 2 Kate:

Kati 1 : Sallon Ndenje , Kuzhina + Ambjenti i ngrenies, 1 Tualet dhe Veranda.

Kati 2: 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet, Verande.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Shtrirë në 20 hektarë truall, “Green Coast Resort & Residences” ka një qasje të fortë me natyren, duke respektuar ekosistemin gjithashtu dhe standard premium, përzgjedhje e materialeve më të mira dhe investimin në sisteme avantgarde te ndertimit. Konsiderohet si nje nga rezidencat elitare, luksoze dhe me e preferuara per te kaluar pushimet ne nje nga perlat e Mesdheut. Kompleksi ofron hotel me 5 yje, bar, restorant, club, pishina, ambiente sportive, plazh privat, shetitore, hapesira parkimi etj.

Mjedisi që të ofron rezidenca i shton vlerë jetës suaj. Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj i ketij kompleksi rezidencial, për të garantuar ekselencë absolute.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 67 20 23 999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.