Loading map...

Vile | Ne Shitje | tek Rezidenca “LONG HILL”

"Long Hill" Residence, Prane TEG, Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
750,000€ For Sale
Rezidenciale
  • 284
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 500 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Vile | Ne Shitje | tek Rezidenca “LONG HILL”

📍 Rezidenca “LONG HILL”

📐 Sip. 193 m2

🌴 Sip. Oborri 303 m2

💶 750.000 Euro

Vilë ne Shitje ne ” Long Hill ” Residence. Kompleksi ndodhet në një nga zonat residenciale më cilesore vetëm 15 minuta nga qendra e Tiranës. Rezidenca Long Hill ofron ambiente sportive dhe rekreative sic janë: Fusha e sportit shumëfunksionale (tenis, minifutboll dhe basketboll), kend lojrash per femije, pishine e hapur, bar dhe restorant.

Vila eshte e organizuar ne dy kate, si me poshte:
Kati i Pare organizohet ne Dhome Ndenje, Kuzhine e Vecuar, Depo Teknike dhe Tualet Dite.
Kati i dyte eshte i organizuar ne 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon me Fushepamje te Gjelber.

Fasadat janë dekorative dhe funksionale, me sistem kapot me trashësi 31 cm. Sistemet e dyerve dhe dritareve janë dopio xham me veshje alumin, të parametrave bashkëkohor dhe i përgjigjen kërkesave të projektit si në pamje ashtu edhe në specifikime teknike të parametrave termik.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.