Loading map...

Vile | Ne Shitje | Spille

spille,
Albania
270,000€ For Sale
Rezidenciale
  • 418
  • 0
  • 10 Bedrooms
  • 10 Bathrooms
  • 435 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Shitet Vile 4-Kateshe ne Spille

📍 Spille

📐 Sip. Ndërtim 435 m2

💶  270 000 Euro

📜 Me Dokumentacion te Rregullt Pronesie (HIPOTEKE) .

Vila perbehet nga dhjete garsoniere secila me tualet brenda dhe aktualisht perdoret me qira ditore gjate sezonit te veres .

Mundesi shume e mire investimi .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697002540
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.