Loading map...

Vile | Ne Shitje | Rezidenca “Colombo” / Prane TEG

Lunder, Lunder,
Albania, Albania
360,000€ For Sale
Rezidenciale
  • 3297
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 218 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

VILE TWIN NE SHITJE TEK REZIDENCA “COLOMBO” / PRANE TEG

📍 Rezidenca “COLOMBO” / Prane TEG.

📐Sip. 218m2

🧭 Orientim i favorshem

🚗 2 Poste Parkimi

💶 360 000 Euro

Vile 3 kateshe prane TEG, ne nje nga kompleket me te mira te zones me sherbime dhe fasilitete te ndryshme, i organizuar ne:

Kati perdhe me siperfaqe 62.7 m2, i organizuar ne Kuzhine, Dhoma e Ndenjes dhe 1 Tualet + Depo.

Kati i pare me siperfaqe 67.5 m2, i organziuar ne 2 Dhoma gjumi, 1 tualet dhe Ballkon ne secilen dhome.

Kati i dyte me siperfaqe 62 m2, i organziuar ne Dhome matrimoniale, 1 tualet dhe Ballkon i bollshem .

Vila eshte e rrethuar me nje oborr te kuruar me kujdes, ne te cilin ndodhet edhe nje Sun-Room i shrytezueshem ne cdo stine te vitit.

Vila eshte e ri-investuar deri ne detaj nga pronaret ekzistues. Veshja e jashtme e viles eshte nje nderthurje e sistemi kapot me tullen dekorative. Ne vile jane bere mjaft investime shtese si psh: termoizolim cilesor, sistem chiller ngrohje – ftohje daikin ne te gjithe vilen, elektroshtepiake te markes Miele, dyer dhe vetrata dopio xham etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.