Loading map...

Vile ne shitje | Long Hill Residence

Long Hill Residence, TEG,
Tirane, 1001, Albania
625,000€ For Sale
Rezidenciale
  • 383
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 470+220 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Vila ndodhet ne nje nga zonat rezidenciale më cilesore vetem 15 minuta larg nga gendra e Tiranes.

📍 Long Hill Residence/ Prane TEG

📐 Sip. Ndertimi 220m2 & Sip. Parcele 470m2

🚗 2 Poste Parkimi te dedikuara
💶 625.000 Euro
📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

Vila eshte e organizuar si me poshte:

Kati perdhe eshte i organizuar ne 4 dhoma ne total dhe 2 Tualete, 2 dhoma gjumi, nje dhome Matrimoniale dhe nje Studio.

Kati i pare organizohet ne nje Ambjent Ndenje, Ambjent Gatimi, 2 Ballkone dhe 1 Tualet.

Vila gjthashtu disponon Verande, Oborr te gjelberuar ne te githa anet e saj si dhe 2 Poste Parkimi.

Ka sistem kondicionimi dhe filtrimi qendror i ujit te pijshem dhe sanitar, izolim termik bashkekohor, sistem vaditje sparkling, mirembaitje periodike e te gjitha ambjenteve te jashtme dhe te brendshme.

Aktualisht e dhene me qera deri ne qershor 2024.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ 0697001411
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Internet: Yes
Built In: 2015
Air Conditioning: Yes
Stories: 2
Room Count: 4
Parking Spaces: 2