Loading map...

Vile | Ne Shitje | Golem / Prane “Premium Hotel” / Eurocol

Golem / Prane "PREMIUM HOTEL", Golem / Prane "PREMIUM HOTEL",
Albania
275,000€ For Sale
Rezidenciale
  • 1672
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 302 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

VILE NE SHITJE NE GOLEM / PRANE “PREMIUM HOTEL”

📍 Golem / Prane “PREMIUM HOTEL” / Rruga Viena / Eurocol

📐 Sip. Parcele 302m2 / Sip. Ndertimi 182.51m2

🧭 Orientim i favorshem

💶 275 000 Euro

Vila ndodhet ne kompleksin me elitare te zones me akses 30m nga deti .

Zona ka pesuar nje zhvillim 5 vitet e fundit, duke perfshire ketu pedonale, hotele dhe restorante elitare.

Kompleksi ofron ambient te gjelberuar dhe me ajer te paster, survejim 24/7 nga kamerat, shume mire i administruar dhe me siguri te larte.

Vila eshte e organizuar ne 2 kate dhe me oborr 305m2 te gjelberuar. (mundesi pishine)

Kati 0 eshte i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine e vecuar, dhome miqsh, tualet dhe verande.

Kati 1 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, ballkon i bollshem dhe tualet.

Mundesi shume e mire per nje shtepi pushimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.