Loading map...

Vile | Ne Shitje | Golem / Prane “Premium Hotel” / Kompleksi Eurocol

“Premium Hotel” / Eurocol, Golem / Prane “Premium Hotel”,
Albania
280,000€ For Sale
Rezidenciale
  • 1453
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 305 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

VILE NE SHITJE NE GOLEM / PRANE “PREMIUM HOTEL” / KOMPLEKSI EUROCOL
📍 Golem / Prane “PREMIUM HOTEL” / Rruga Viena / Kompleksi Eurocol
📐 Sip. Parcele 305m2 / Sip. Ndertimi 182.51
🚘 Post parkimi
🧭 Orientim i favorshem
💶 280.000 Euro
📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)
Vila ndodhet ne kompleksin me elitar te zones me akses 50m nga deti.
Kompleksi ofron ambient te gjelberuar dhe me ajer te paster, survejim 24/7 nga kamerat, shume mire i administruar dhe me siguri te larte.
Vila eshte e organizuar ne 2 kate dhe me parcele 305m2 te gjelberuar. (mundesi pishine)
*Kati 0 (107.51m2) eshte i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine e vecuar, dhome miqsh, tualet dhe verande.
*Kati 1 (75m2) eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, ballkon i bollshem dhe tualet.
________________
Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:
☎️ +355695588034

Home Details

No additional information.