Loading map...

VILE INDIVIDUALE NE SHITJE NE PALASE / “SAN NICOLAS”

SAN NICOLAS, PALASE,
Vlore, Albania
975,000€ For Sale
Rezidenciale
  • 292
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 220+500 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

VILE INDIVIDUALE NE SHITJE “SAN NICOLAS” / PALASE

📍  SAN NICOLAS Resort & Residences / Palase

📐 Sip. Ndertimi 220m2 & Sip. Parcele 500m2

🚗 2 Poste Parkimi te dedikuar

🌊 Pishine Individuale

🏖️ Pamje Fantastike nga deti

💶 975.000 euro ( MUNDESI PAGESE ME KESTE)

Vila organizohet ne:

KATI 1: Ambient Ndenje + Kuzhine, Tualet, Depo dhe Verande me pamje nga deti.
KATI 2: Dhome Matrimoniale me Ballkon te Bollshem me pamje fantastike nga deti, 2 Dhoma Gjumi dhe 2 Tualete me dritare.

San Nicolas Resort & Residences eshte nje nder komplekset me elitare ne bregdetin Shqiptar, Palase. Ofron cilesine me te larte te jeteses me nje arkitekture bashkekohore. Një projekt ndryshe, ku mund te shijoni pamjen fantastike te bregdetit te Palases me kodrat e gjelberuara, si edhe plazhin e bukur me guralece te bardhe, i cili do të sjellë një vizion të ri në turizëm dhe ne mënyrën e jetesës luksoze,

MUNDESI SHUME E MIRE BANIMI, GJITHASHTU DHE INVESTIMI.
_____________
Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.