Loading map...

VILE INDIVIDUALE NE SHITJE ROLLING HILLS LIQENI / FARKE

Tek liqeni i Farkes / Rolling Hills Liqeni, Tek liqeni i Farkes / Rolling Hills Liqeni,
Albania
860,000€ For Sale
Rezidenciale
  • 958
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 4 Bathrooms
  • 351 + 490 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

VILE INDIVIDUALE NE SHITJE ROLLING HILLS LIQENI / FARKE

📍 Tek liqeni i Farkes / Rolling Hills Liqeni

📐 Sip. Ndertimi 351.5m2

📐 Sip. Parcele 490.6m2

🧭 Faze murature

🚗 2 Poste Parkimi te dedikuara

💶 860.000 euro ( MUNDESI PAGESE ME KESTE)

Vila organizohet ne 3 Kate e ndare ne hapesire ndenje, kuzhine, hapsire ngrenie, zyre, 3 dhoma gjumi, 4 tualete, ambient teknik, lavanderi, depo dhe verande. Vila ka nje siperfaqe parcele 490m2, perfshire ketu dhe 2 poste parkimi te dedikuara.

Rolling Hills Liqeni shtrihet mes gjelbërimit të kodrave të Farkës dhe buzë liqenit, në një eksperiencë që ju lejon të shijoni lirinë pranë natyrës, në ajër të pastër. Një vend qetësie dhe çlodhjeje, për një jetesë elegante, unike dhe luksoze. Rolling Hills Liqeni është konceptuar si një kompleks rezidencial me vila dhe apartamente, një Plazza me të gjitha shërbimet e nevojshme, park të gjelbëruar me terrene sportive dhe akses të drejtpërdrejtë në ‘Lungolagon’ përgjatë Liqenit të Farkës.

MUNDESI SHUME E MIRE BANIMI, GJITHASHTU DHE INVESTIMI.
_____________
Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 55 88 034

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.