Loading map...

Vile Individuale | Ne Shitje | Prane Kryegjyshates Boterore

Rruga Muharrem Zalli,
Albania
390,000€ For Sale
Rezidenciale
  • 246
  • 0
  • 6 Bedrooms
  • 4 Bathrooms
  • 395 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Vile Individuale Ne Shitje Prane Kryegjyshates Boterore

📍 Rruga Muharrem Zalli

📐 Sip. Ndërtim 395 m2

🌴 Sip. Parcele 355 m2

💶  390 000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor

Rrethrrotullimi i Shkozes, vetëm 1 min Larg. Vila ofron siguri te larte dhe survejim 24/7 nga kamera. 

Kjo vilë është e strukturuar në 3 kate dhe papafingo me verande dhe gjithashtu eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Kati i nivelit zero i viles organizohet ne openspace

Kati i nivelit 1 i viles organizohet ne 2 Dhoma Gjumi, Sallon Ndenje, Ambient gatimi dhe Tualet.

Kati i nivelit 2 i viles organizohet ne openspace

Papafingo organizohet ne nje ambient i cili ka verande.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +3556702023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.