Loading map...

Vile Individuale | Ne Shitje | Kompleksi “Mandarine Drive” / Prane TEG

Kompleksi “Mandarine Drive” / Prane Teg, Kompleksi “Mandarine Drive” / Prane Teg,
Albania
650,000€ For Sale
Rezidenciale
  • 1783
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 689.6 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Vile Individuale Ne Shitje tek Kompleksi “Mandarine Drive” / Prane TEG

📍Kompleksi “Mandarine Drive” / Prane Teg

📐Sip. 308.6 m2

🌴Sip. parcele 478 m2

🚘2 Poste parkimi

💶650 000 Euro

Vila eshte e organizuar ne 3 kate, ku ne katin -1 jane pershtatur 2 poste parkimi me hyrje te dedikuar, lavanteria, magazimin, home cinema ose spa,  kati 0 organizohet ne dhome ndenje, kuzhine e vecuar dhe tualet dite. Kati 1 eshte i organizuar ne 3 dhuma gjumi, 2 tualete dhe ballkon me fushepamje te gjelber.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355692023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.