Loading map...

Vile Individuale | Ne Shitje | “Green Coast” Palase

Green Coast / Palase, Green Coast / Palase,
Albania
420,000€ For Sale
Apartament
  • 982
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • Sip. Ndertimi 163.4 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

VILE INDIVIDUALE NE SHITJE TEK “GREEN COAST” PALASE

📍 Green Coast / Palase

📐 Sip. Ndertimi 163.4 m2 / Sip. Parcele total 505m2

🚗 2 Poste Parkimi te dedikuar

💶 420 000 Euro

Vila organizohet ne 2 Kate:

Kati 1 : Sallon Ndenje , Kuzhina + Ambjenti i ngrenies, 1 Tualet dhe Veranda.

Kati 2: 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, Verande.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Shtrirë në 20 hektarë truall, “Green Coast Resort & Residences” ka një qasje të fortë me natyren, duke respektuar ekosistemin gjithashtu dhe standard premium, përzgjedhje e materialeve më të mira dhe investimin në sisteme avantgarde te ndertimit. Konsiderohet si nje nga rezidencat elitare, luksoze dhe me e preferuara per te kaluar pushimet ne nje nga perlat e Mesdheut. Kompleksi ofron hotel me 5 yje, bar, restorant, club, pishina, ambiente sportive, plazh privat, shetitore, hapesira parkimi etj.

Mjedisi që të ofron rezidenca i shton vlerë jetës suaj. Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj i ketij kompleksi rezidencial, për të garantuar ekselencë absolute.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.