Loading map...

VILE INDIVIDUALE | NE SHITJE | GREEN COAST / PALASE

GREEN COAST / PALASE, GREEN COAST / PALASE,
Albania
590,000€
Rezidenciale
  • 530
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 160.7 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

VILE INDIVIDUALE | NE SHITJE | GREEN COAST / PALASE

📐 Sip. Ndertimi 160.7m2 & Sip. Parcele 299m2
🚗 2 Poste Parkimi te dedikuara
💶 590.000 Euro
Vila organizohet ne 3 Dhoma Gjumi, Ambient ndenje + Kuzhine, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem me pamje nga deti.
Green Coast Residence eshte kompleksi me elitar ne bregdetin Shqiptar. Ofron cilesine me te larte te jeteses me nje arkitekture bashkekohore. Ketu mund te shijoni pamjen fantastike te bregdetit te Palases, me kodrat e gjelberuara, si edhe plazhin e bukur me guralece te bardhe.
MUNDESI SHUME E MIRE BANIMI, GJITHASHTU DHE INVESTIMI.
_____________
Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:
☎️ +355695588034

Home Details

No additional information.

Similar Properties

No similar properties found.