Loading map...

Vile / For Sale / Rezidenca “LONG HILL”

Rezidenca "LONG HILL", Long HILL,
Albania
450,000€ For Sale
Rezidenciale
  • 2058
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 385 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Vile For Sale tek Rezidenca “LONG HILL”

📍Rezidenca “LONG HILL”

📐Sip. 223m2

🌴Sip. Oborri 162m2

💶450 000 Euro

Vila eshte e organizuar ne dy kate, kati i pare organizohet ne dhome ndenje, kuzhine e vecuar, dhome studio dhe tualet dite. Kati i dyte eshte i organizuar ne 3 dhuma gjumi, 2 tualete dhe ballkon me fushepamje te gjelber.

Fasadat janë dekorative dhe funksionale, me sistem kapot me trashësi 31 cm. Sistemet e dyerve dhe dritareve janë me veshje alumin, të parametrave bashkëkohor dhe i përgjigjen kërkesave të projektit si në pamje ashtu edhe në specifikime teknike të parametrave termik. Dritaret janë dopio xham.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.