Loading map...

VILE ELITARE NE SHITJE NE GOLEM / KOMPLEKSI EUROCOL

Golem / Kompleksi Eurocol / Prane Hotel "Premium", Golem / Kompleksi Eurocol / Prane Hotel "Premium",
Albania
900,000€ For Sale
Rezidenciale
  • 190
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 4 Bathrooms
  • 220 + 750 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

VILE ELITARE NE SHITJE NE GOLEM / KOMPLEKSI EUROCOL

📍 Golem / Kompleksi Eurocol / Prane Hotel “Premium”

📐 Sip. Ndertimi 220m2 & Sip. Parcele 750m2

🚗 Post Parkimi te dedikuara
💶 900.000 Euro
📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)
Vila organizohet ne 4 Dhoma Gjumi, Ambient ndenje, Kuzhine e vecuar, 4 Tualete, Depo + Dhome teknike, Ballkon te bollshem me pamje nga deti, Verande,  Pishine me sistem ngrohje, Banak te jashtem, Oxhak funksional etj.
Vila ofrohet e mobiluar dhe e investuar me nje standart dhe cilesi shume te larte.
Vila  ndodhet ne nje nder komplekset me elitare ne zone, e pozicionuar ne rreshtin e pare me akses 50m nga deti.
Kompleksi ofron komunitet te zgjedhur, qetesi, gjelberim, administrim dhe siguri te larte.
_____________
Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:
☎️ +355695588034

Home Details

No additional information.