Loading map...

Vile Duplex | Ne Shitje | Kompleksi “Mandarine Drive” / Prane TEG

Kompleksi "Mandarine Drive" / Prane Teg, Kompleksi "Mandarine Drive" / Prane Teg,
Albania
450,000€ For Sale
Apartament
  • 2112
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 362.6 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Vile Duplex Ne Shitje tek Kompleksi “Mandarine Drive” / Prane TEG

📍Kompleksi “Mandarine Drive” / Prane Teg

📐Sip. 229.2 m2

🌴Sip. parcele 209 m2

💶450 000 Euro

Vila eshte e organizuar ne 3 kate, ku ne katin -1 jane pershtatur 2 poste parkimi me hyrje te dedikuar dhe lavanteria,  kati 0 organizohet ne dhome ndenje, kuzhine e vecuar dhe tualet dite. Kati 1 eshte i organizuar ne 3 dhuma gjumi, 2 tualete dhe ballkon me fushepamje te gjelber.

Mandarine Drive, implenton teknologjitë më të fundit në të gjitha aspektet e ndërtimit dhe kurimit të ambienteve e objekteve. Ata trajtohen me fasadë me sistem kapotë dhe një pjesë e tyre kanë veshje me parklex, në mënyrë që të jenë sa më eficient, ndërsa çarjet trajtohen me dritare dopio xham, kasë alumini. Çarjet e dritareve në fasadë variojnë në dimensione të ndryshme dhe janë optimale për ndriçimin dhe ventilimin natyror. Aplikimi i sistemeve Smart Home, ofron jo vetëm eficiencë energjitike por rritje të ndjeshme te komfortit të jetesës në ndryshim nga sistemet tradicionale. Mandarine Drive ofron një mundësi unike jetese duke propozuar një hapësirë të kuruar midis qetësisë, gjelbërimit dhe stilit luksoz.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.