Loading map...

VILE BIG TWIN (3+1+2) | NE SHITJE | GREEN COAST / PALASE

GREEN COAST / PALASE, GREEN COAST / PALASE,
Albania
590,000€ For Sale
Rezidenciale
  • 1131
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 294.4 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

VILE BIG TWIN ( 3+1+2) | NE SHITJE | GREEN COAST / PALASE

📐 Sip. Parcele 294.4m2 & Sip. Ndertimi 170m2
🚗 2 Poste Parkimi te dedikuara
📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)
💶 590.000 Euro
Vila organizohet ne 3 Dhoma Gjumi, Ambient ndenje + Kuzhine, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem me pamje nga deti.
Vila eshte e perqendruar shume prane detit me akses direkt me cdo sherbim te mundshem qe ofron kompleksi.
Vila shitet e mobiluar ne menyre bashkekohore dhe me standard te larte.
MUNDESI SHUME E MIRE BANIMI, GJITHASHTU DHE INVESTIMI.
_____________
Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:
☎️ +355695588034

Home Details

No additional information.