Loading map...

VILE BIG TWIN | NE SHITJE | GREEN COAST / PALASE

Green Coast, Palase,
Tirane, Tirana 1001, Albania
950,000€ For Sale
Rezidenciale
  • 220
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 312 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

VILE BIG TWIN | NE SHITJE | GREEN COAST / PALASE

📐 Sip. Parcele 312.3 m2
📐 Sip. Ndertimi 171 m2
🚗 2 Poste Parkimi te dedikuara
📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

Vila organizohet ne:
KATI 1: Ambient ndenje + Kuzhine, Depo, Tualet dhe Verande me pamje nga deti.
KATI 2: 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe ballkon i bollshem me pamje nga deti
Vila eshte e perqendruar shume prane detit me akses direkt me cdo sherbim te mundshem qe ofron kompleksi.
Vila eshte e investuar ne ne cdo detaj dhe shitet e mobiluar ne menyre bashkekohore dhe me standard te larte.

MUNDESI SHUME E MIRE BANIMI, GJITHASHTU DHE INVESTIMI.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.