Loading map...

Vile 4 kateshe |Ne Shitje / Rruga Bilal Golemi | Prane Kompleksit Dinamo

Rruga Bilal Golemi, Prane Kompleksit Dinamo,
Tirane, Albania
2,000,000€ For Sale
Rezidenciale
  • 945
  • 0
  • 6 Bedrooms
  • 4 Bathrooms
  • 610 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Vile 4 kateshe |Ne Shitje /Rruga Bilal Golemi | Prane Kompleksit Dinamo

📍 Rruga Bilal Golemi  / Prane Kompleksit Dinamo

📐 Sip. Ndërtim 610 m2

🌴 Sip. Parcele 415 m2

🚗  Mundesi parkimi per disa automjete

💶 2.000.000 Euro

Vila eshte e organizuar ne 4 kate ndertimi ku 610 m2 ndertim dhe  415 m2 Oborr .

Ambienti i brendshem organizohet ne 3 Sallone 36m2,  6 Dhoma Gjumi ,  1 Kushine + Ambient ngrenie dhe 4 Tualete .

Ambienti i jashtem organizohet ne  Garazh dhe 6 Vende te tjera Parkimi me 2 porta me pult,  2 Pishina ne toke dhe ne tarace , ka dhe 2 kate verande nga pas.

Taraca organizohet me Pishine , Minibar  dhe Verande me 2 kate.

Kjo vilë mund te shfrytezohetgjithashtu  per biznese te ndryshme si: Zyra, Organizata ose Ambasada .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001411
📩 [email protected]

 

 

Home Details

No additional information.