Loading map...

Vile (3+1+2) | Ne Shitje | Gjiri Lalzit / “TURQUOISE MARINA”

Hamallaj, Vala Mar,
Tirane, Albania
299,000€ For Sale
Rezidenciale
  • 459
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 214 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Vile (3+1+2) Ne  Shitje tek Gjiri Lalzit / “TURQUOISE MARINA”

📍 Gjiri Lalzit / “TURQUOISE MARINA”

📐 Sip.Parcele 214 m2

📐 Sip. Banimi 133.22 m2

🚗  2 Poste Parkimi ne Katin -1.

🧭 Orientimi i  favorshem

💶  299,000 Euro

Vila organizohet ne 2 kate mbi toke:

KATI 1: Ambient ndenje + Kuzhine, Depo, Tualet dhe Verande.

KATI 2: 3 Dhoma Gjumi te bollshme dhe Tualet.

Rezidenca “TURQUOISE MARINA” nderthuret nga ndertimet e një grupi vilash dhe apartamentesh bashkëkohore me akses direkt drejt detit dhe me një hapësirë ujore për mjetet lundruese që përshkon gjithë kompleksin, Aquapark Gjigand, Kende Lojrash,  .

Resorti do te ofroje sherbime me 5 yje,duke e bere ate nje nga destinacionet turistike me te deshirueshem ne Mesdheun Lindor.

I gjithe kompleksi ofron siguri te larte dhe survejim 24/7 nga kamera. 

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.