Loading map...

Vile 3 kateshe | Me Qira | Prane Spitali Amerikan 3

Rruga Pirro Goda,
tirane, Albania
3,000€ per month For Rent
Rezidenciale
  • 1123
  • 0
  • 5 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 800 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Vile 3 kateshe | Me Qira | Prane Spitali Amerikan 3

📍  Rr. Pirro Goda

📐 Sip. 800 m2

🚗 1 Garazhd

💶  3000 Euro/Muaj

Vila eshte e organizuar ne 3 kate, secili kat ka nje siperfaqe prej 200 m2 , oborri i viles me sip. te bollshme prej 600 m2te rrethuara nga nje kopsht i gjelberuar ,  mbjelle me peme te ndryshme , garazhd me 2 poste parkimi dhe nje magazine e vecuar  ne pjesen e pasme te viles.

Kati -1 eshte pershtatur ne depo .

Kati 0 organizohet ne dhome pritjeje , dhome ndenje me kuzhine te vecuar  dhe tualet.

Kati 1 eshte i organizuar ne 4 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon .

Kati i 2te (papfingo) eshte i organizuar ne dhome gjumi , tualet dhe nje ambjent zyre , ballkon me fushepamje te lire .

Vila ndodhet ne nje zone te njohur , me akses ne rruget kryesore qe te lidhin me pjese te tjera te qytetit .

Jepet me qera edhe per biznese te ndryshme – sipas kerkeses bosh ose e mobiluar.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩  [email protected]

Home Details

Balcony: YES