Loading map...

SUPER APARTAMENT 2+1 | NE SHITJE | VLORE / RADHIME

Rradhime, Plazh, Vlorë,
Vlore, Albania
270,000€ For Sale
Apartament
  • 519
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 180 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Super Apartament 2+1 | Ne Shitje | Vlore / Rradhime

📍 Vlore / Rradhime

📐 Sip.Banimi. 130 m2 & Sip.Verande. 50 m2

🧭 Orientim i favorshem (Pamje nga Deti)

🚗  Post Parkimi i perfshire.

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  270.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje pallati te ri me ashensor dhe shume mire te administruar, i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualet, Depo & Lavanderi, Ballkon i bollshem me Pamje nga deti dhe Verande.

Apartamenti ka organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt me orientim te favorshem qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti eshte sapo investuar ne cdo detaj dhe eshte i arreduar me standarte teper te larte.

Mundesi shume e mire per nje apartament pushimi, gjithashtu mundesi optimale edhe per investim pasi apartamenti ndodhet ne nje location shume te kerkuar dhe me akses me cdo sherbim te mundshem si dhe ne vijen e pare nga deti.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.