Loading map...

SHTEPI PRIVATE | NE SHITJE | SURREL

Albania
120,000€ For Sale
Rezidenciale
  • 697
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 300 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

SHTEPI PRIVATE / NE SHITJE / SURREL

📍 SURREL

📐 Sip. Trualli 230m2 & Sip. Ndertimi 70 m2

🚗 Post Parkimi

💶 120 000 Euro

Shtepia eshte nje kateshe dhe shitet e mobiluar ne menyre bashkekohore .

Organizohet ne  Dhome  Ndenje +Kuzhine, 1 Tualet , 3 Dhoma Gjumi dhe Veranda.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Mjedisi që të ofron zona i shton vlerë jetës suaj, per shkak te qetesise dhe ajerit te paster qe ofron vendndodhja e prones .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697002540

📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES