Loading map...

Shtepi Private | Me Qira | Rr. Xhanfize Keko / Prane Oxhakut

Rr. Xhanfize Keko / Prane Oxhakut, Rr. Xhanfize Keko / Prane Oxhakut,
Albania
500€ Per month For Rent
Rezidenciale
  • 1085
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 105 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Shtepi Private 2+1 | Me Qira | Rr. Xhanfize Keko / Prane Oxhakut

📍 Rr. Xhanfize Keko / Prane Oxhakut

📐 Sip. 105 m2

💶 500 Euro / Muaj

Shtepi private e pozicionuar prane Oxhakut e organizuar ne Dhome Ndenje, Kuzhinen e vecuar, 2 Dhoma Gjumi , Tualet  dhe Oborr me siperfaqe 60m2 si dhe tarrace e shfrytezueshme.

Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar, gjithashtu me paisje elektroshtepiake te markave me te mira.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.