Loading map...

Shitet Apartament 2+1 tek Rr. Don Bosko / Te “Bujtina e Gjelit”

Don Bosko,
Tirane, Albania
110,000€ For Sale
Apartament
  • 369
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 110 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Shitet Apartament 2+1 tek Rr. Don Bosko / Te Bujtina e Gjelit

📍Rr. Don Bosko / Mbrapa Bujtines se Gjelit

📐 Sip. 110 m2

🧭 Orientim Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor

💶  110 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri te nje kompleksi te ndertuar vitet e fundit, i organizuar ne Korridor, Dhome Ndenje+Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Lindje  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

 

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Air Conditioning: Yes