Loading map...

Penthouse | Ne Shitje | “Secret Garden Residence” / Prane TEG

Secret Garden, TEG,
Albania
For Sale
Apartament
  • 1598
  • 0
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Penthouse ne Shitje tek “Secret Garden Residence”/Prane Teg

📍 Secret Garden Residence /Prane TEG

🧭 Orientimi 360°

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie

Penthouse ndodhet ne Rezidencen me te re “Secret Garden”, nje nga komplekset me te mire, duke siguruar 24 ore siguri, sherbime, infrastrukturen moderne, intimitetin, gjelberimin, ajrin e pastër, mirëmbajtjen, jetesën e komunitetit etj.

Organizohet me korridor qe ben shperndarjen e Dhomes se Ndenjes, Dhomes se Gatimit e cila eshte e vecuar, 3 Dhomave te Gjumit, 2 Tualete ( ku njeri eshte i dedikuar dhomes matrimoniale) dhe 4 Ballkone me pamje te lire 360°.

Zona është zhvilluar me komplekse banimi pranë Rolling Hills Luxury Residence, TEG, Tirana International School dhe Akademia Botërore e Tiranës.

Me një stil të veçantë që krijon ndjenjën e shtëpive të ngrohta dhe mikpritëse. Kompleksi përbëhet nga vila dhe apartamente dhe me hapësira të përbashkëta të gjelberta.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.