Loading map...

Penthouse | Me Qira | Rezidenca “Secret Garden” / Prane TEG

Secret Garden, TEG,
Albania
1,500€ For Rent
Apartament
  • 513
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 200 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Penthouse me Qira tek Rezidenca Secret Garden

📍Rr. Rezervat e Shtetit /  Prane TEG

🧭 Orientim i favorshem

📐  Sip. 200 m2

💶  1500 euro / Muaj

Penthouse modern 3+1+2 ne rezidencen “Secret Garden”. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje prej ndertesave te rezidences me nje siperfaqe prej 200 m2.
Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome te ndenjes, e lidhur me kuzhinen bashkekohore, tre dhoma gjumi, dy tualete.
Rezidenca ofron administrim dhe mbikeqyrje nga kamerat 24 ore, qetesi dhe siguri.
Apartamenti ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan, shume prane TEG.

• Mirembajtje te siperfaqeve te perbashketa
• Sistem i sigurise dhe i kamerave per ambjentet e perbashketa 24/7
• Mirembajtje e zones se gjelberuar
• Energji dhe uje per ambjentet e perbashketa 24/7

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.