Loading map...

Penthouse 3+1 | Me Qira | Rr. Shyqyri Brari / Kopshti Zoologjik

Rruga Shyqyri Brari, Parku Zoologjik,
Tirane, Tirana 1001, Albania
1,000€ per month For Rent
Apartament
  • 917
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 180 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Penthouse 3+1 | Me Qira | Rr.Shyqyri Brari / Kopshti Zoologjik

 📍    Rr. Shyqyri Brari / Kopshti Zoologjik

📐   Sip. 180 m2

🧭  Orientim Jug – Lindje

🚗 1 Post Parkimi i perfshire

💶  1000 Euro/Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati shume mire te administruar, i organizuar ne: Ambient Ndenje + Kuzhine, te cilet kane dalje perkatesisht në verandë (47 m2) dhe në ballkon (10 m2), 3 Dhoma Gjumi, njera prej tyre me tualet dhe dalje ne verande dhe  Tualet dite.

Apartamenti eshte i investuar totalisht (termoizolim, parketi dru masiv, oxhaku modern), i pabanuar me pare si dhe ofrohet i mobiluar sipas nevojave te Qiramarresit.

Ka nje organizim shume te mire, Orientim Jug – Lindje dhe me pamje te lire nga Liqeni Artificial dhe Parku Zoologjik.

Mundesi ideale per nje jetese relaksuese dhe komode.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 27
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.