Loading map...

!!! OKAZION !!! VILE INDIVIDUALE 2 KATE ME 1 KAT NENTOKE | NE SHITJE | GJIRI LALZIT / PORTO LALZI

Hamallaj, Porto Lalzi,
Durres, Albania
590,000€ For Sale
Rezidenciale
  • 1419
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 5 Bathrooms
  • 328 + 288 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

VILE INDIVIDUALE 2 KATE ME 1 KAT NENTOKE | NE SHITJE | GJIRI LALZIT / PORTO LALZI

📍 Gjiri Lalzit / “PORTO LALZI”

📐Siperfaqe ndertimi 266.7m2

📐Siperfaqe verande 61.5m2

📐Siperfaqe atrium 26.45m2

📐Siperfaqe parcele 288m2

💶 590,000 Euro

“Porto Lalzi” eshte nje Kompleks Turistik ne proces ndertimi i vendosur ne Hamallaj – Gjiri i Lalzit. Kompleksi luksoz eshte i projektuar si nje Qender Multifunksionale, qe do te perfshije njesite rezidenciale te organizuara ne Vila dhe Apartamente, nje Port Jahtesh dhe nje Qender Argetimi me Bare, Restorante, Qender Tregtare dhe aktivitete te tjera.

Vila ka një orientim optimal që mundëson një pamje perfekte të zonës dhe çfarë është më e rëndësishmja, siguron dhe ndriçim sa më natyral në çdo hapsirë të brendshme të saj.

Pozicioni strategjik i kësaj vile konsiderohet si elementi kryesor , i cili e bën atë shumë të preferuar për qetësin dhe relaksin që ofrojnë vilat të ideuara në kombinim me bimësin mesdhetare të zonës.

Vila ne fjale eshte e vendosur ne Hyrje te kompleksit dhe eshte e organizuar si me poshte:

– Kati -1: siperfaqe 95.2 m2, i organizuar nga 1 sallon ndenjie, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 depo dhe verande
– Kati 0: siperfaqe 95.2 m2, i organizuar nga 1 sallon ndenjie i bollshem, 2 tualete, 1 depo dhe verande
– Kati 1: siperfaqe 76.3 m2, i organizuar nga 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 verande

Punimet cilesore, arkitektura e vecante dhe organizmi i ketij Kompleksi, e bejne ate unik jo vetem ne Shqiperi, por ne te gjithe Rajonin.

Për çdo pyetje, informacion apo vizitë në pronë na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

 

Home Details

No additional information.