Loading map...

OKAZION !!! DYQAN / NJESI BIZNESI | NE SHITJE | TEK “KODRA E DIELLIT”

Kodra e Diellit, Kodra e Diellit,
Albania
220,000€ For Sale
Bar/Restorant
  • 154
  • 0
  • 2 Bathrooms
  • 227 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

📍 Ambienti ndodhet prane ” Kodres Diellit”, me akses te menjhershem ne rrugen kryesore.

Ambienti eshte i organizuar ne salle te madhe open space dhe tualetet, gjithashtu dhe 60 m2 hapesire magazinimi e aksesueshme direkt me ambientin kryesor si dhe me hyrje te dedikuar nga krahu i parkingut.

Disponon gjithashtu 30 m2 verande te shfrytezueshme .

Mundesi shume e mire investimi pasi ambienti eshte i dhene me qira ne vleren 800 euro ne muaj me kontrate 5 vjecare.

Detaje mbi ambientin:

📐 215m2 siperfaqe totale.

📐 60m2 hapesia e Parkingut.

📐 30 m2 veranda

💶 Vlera e shitjes se  Prones : 220.000 euro

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Details

No additional information.