Loading map...

OKAZION!!! APARTAMENT 4+1 | NE SHITJE | ISH STACIONI FUNDIT TIRANES RE / PALLATI INSIGUT

Rruga Isuf Elezi, Pallati Insigut,
Tirane, Albania
165,000€ For Sale
Apartament
  • 302
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 198 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

OKAZION!!! APARTAMENT 4+1 | NE SHITJE | ISH STACIONI FUNDIT TIRANES RE / Rr.ISUF ELEZI / PALLATI INSIGUT

📍Rr. ISUF ELEZI / PALLATI INSIGUT

📐 Sip. 198 m2

🧭 Orientim i Favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶 165000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te ri, i organizuar ne 4 Dhoma, 2 Tualete, Depo  dhe Ballkon i bollshem .

Apartamenti ka organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt me orientim te favorshem qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

Vendodhje ne zone me kerkese te larte dhe askes direkt me cdo sherbim te mundshem.

Mundesi shume e mire per banim, gjithashtu dhe per investim pasi apartamenti ndahet lehtesisht .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697002540
📩 [email protected]r.al

Home Details

Balcony: YES