Loading map...

OKAZION !!! APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI

Gjiri i Lalzit, Porto Lalzi, Durrës,
Durres, Albania
200,000€ For Sale
Apartament
  • 178
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 129.3 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI

📍 GJIRI I LALZIT / PORTO LALZI

📐 Sip. 129.3 m2

💶 200,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe  organizohet ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,2 Tualete  dhe 2 ballkone.

Godina ndodhet shume fare prane detit me akses direkt me cdo sherbim te kompleksit.

Kompleksi Turistik “Porto Lalzi” është në proces ndërtimi dhe është i projektuar si një Qender Multifunksionale, që përfshin njësitë e banimit, Bare, Restorante, Qender Tregtare, fusha tenisi, hapësira të gjelbra, hapësira rekreative për fëmijët, pishina, mini liqen dhe “La Cittadella” që do të jetë një Qender Argëtimi duke ofruar të gjitha facilitetet e nevojshme. Ajo çfarë e bën të unik këtë kompleks është futja e detit drejt tokës duke krijuar një Port Jahtesh si dhe vendodhja afër kryeqytetit, qytetit të Durrësit dhe Aeroportit “ Nënë Tereza”.

MUNDESI SHUME E MIRE BANIMI, GJITHASHTU DHE INVESTIMI.

Për çdo pyetje, informacion apo vizitë në pronë, me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 67 202 3999

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.

Similar Properties

No similar properties found.