Loading map...

OKAZION !!! APARTAMENT 3+1 | NE SHITJE | RR. MYSLYM SHYRI / TEK TATIMET E VOGLA

Rruga Myslym Shyri / Drejtoria e Sherbimit per Tatimpaguesit, Rruga Myslym Shyri / Drejtoria e Sherbimit per Tatimpaguesit,
Albania
155,000€ For Sale
Apartament
  • 900
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 175 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

OKAZION!!!! APARTAMENT 3+1 NE SHITJE TEK RR. MYSLYM SHYRI / TEK TATIMET E VOGLA

📍 Rruga Myslym Shyri / Drejtoria e Sherbimit per Tatimpaguesit

📐 Sip. 175m2

🧭 Orientim 360*

💶  155 000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt, HIPOTEKE

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 (jo te fundit) te nje pallati te viteve 2000 pa ashensor, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine e vecuar, 3 Dhoma Gjumi, Garderobe, Depo, 3 Tualete, Oxhak funskional dhe 2 Ballkone

Apartamenti ndodhet ne godinen e tatimeve te vogla, ku objekti eshte i strukturar nje apartament ne kat.

Apartamenti eshte investuar ne detaj dhe me cilesi te larte. Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu edhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355695588034

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.