Loading map...

OKAZION! Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. “Kongresi Manastirit”

Rruga Kongresi i Manastirit / Rr. Kujtim Laro, Rruga Kongresi i Manastirit,
Albania
78,000€ For Sale
Apartament
  • 1456
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 99.36 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Rr. Kongresi Manastirit

📍Rr. Kongresi Manastrit / Prane Xhamllikut

📐 99.36m2

🧭 Orientim Jug-Lindje

💶  78 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje objekti te ri, i organizuar ne Dhome ndenje, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, dhe 2 Ballkone.

  • Projektim ambiental
  • Pasi ¾ e apartamenteve janë të orientuar Lindje, Jug dhe Jugperëndim
  • Fasada do të detajohet me elemente dhe sisteme izolimi dhe termike.
  • Ndricimi në apartamente është natyral dhe në aparamentet e 2+1 dhe 3+1 njëra nga tualetet merr gjithashtu ndricim dhe ajrosje natyrale.
  • Llozhat dominojnë në këtë objekt duke reduktuar të ftohtin dhe erërat në pjesën veriore.

Objekti ofron 1 ashensor në kat, për një kapacitet apartamentesh prej 5 apartamenesh në kat, si dhe shkallët e emergjences të cilat përbëjnë risi nga ndërtimet që bëhen rëndomte në qytetin tonë, pasi janë të pajisura me dyer anti- zjarr. Vetratat panoramike lejojnë hyrjen e diellit dhe ajrit, së bashku me pamjen e bukur që ofron kompleksi. Objekti i ri zhvillohet linearisht përgjatë rrugës “Kongresi i Manastirit” dhe rrugës “Kujtim Laro”. Në pjesën jugore krijohet nga vetë morfologjia e volumit një hapësirë rekreacioni. Parkimi realizohet në dy kate nëntokë. Në katin përdhe janë pozicionuar hapësira shërbimesh shumë lehtë të aksesueshme. Ndërkohë kati i parë është parashikuar në funksion të  zyrave.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.