Loading map...

OKAZION!!! Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr.Dajtit / Prane Restorant “Fresku”

Rruga e Dajtit, Prane Restorant "Fresku",
Tirane, 1001, Albania
65,000€ For Sale
Apartament
  • 760
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 96 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

OKAZION!!! Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr.Dajtit / Prane Restorant “Fresku”

📍Rr.Dajtit /Prane Restorant “Fresku”

📐Sip. 96 m2

🧭 Orientimi i  favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, Hipoteke.

💶 65.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje objekti relativisht te ri me ashensor, i organizuar ne: Dhome Ndenje+Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi , Tualet  dhe Ballkon i bollshem .

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mire shfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral pothuajse  gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu edhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️  +355697001411
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Room Count: 2