Loading map...

OKAZION!!! Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Ali Demi / “Kontakt”

Rruga Ali Demi / "Kontakt" / Mangalem 21, Rruga Ali Demi / "Kontakt" / Mangalem 21,
Albania
66,000€ For Sale
Apartament
  • 1340
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 91.7 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje tek Rr. Ali Demi / “KONTAKT”

📍 Rruga Ali Demi / “Kontakt” / Mangalem 21

📐 Sip. 91.7m²

🧭 Orientim  Lindje

💶 66 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te sapo perfunduar, i organizuar ne Dhome ndenje , Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, Tualet  dhe 1 Ballkon i bollshem .

Apartamenti ka organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt me orientim te favorshem qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.