Loading map...

OKAZION!!! Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Ali Demi / “Kontakt”

Rruga Ali Demi, "Kontakt Mangalem",
Albania
75,500€ For Sale
Apartament
  • 1444
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 105.1 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje tek Rr. Ali Demi / “KONTAKT”

📍 Rruga Ali Demi / “Kontakt” / Mangalem 21

📐 Sip. 105.1 m²

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

🧭 Orientim  Jug

💶 75,500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri te sapo perfunduar, i organizuar ne Dhome Ndenje , Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,2 Tualete  dhe 1 Ballkon i bollshem .

Apartamenti ka organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt me orientim te favorshem qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.