Loading map...

OKAZION!!! Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Ali Demi / “Kontakt”

Rruga Ali Demi / “Kontakt”, “Kontakt” / Mangalem 21,
Albania
74,000€ For Sale
Apartament
  • 1189
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 103.5 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje tek Rr. Ali Demi / “KONTAKT”

📍 Rruga Ali Demi / “Kontakt” / Mangalem 21

📐 Sip. 103.5m²

🧭 Orientim Jug-Lindje

📜 Dokumentacion i regullt pronesie, HIPOTEKE

💶 74 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te sapo perfunduar, i organizuar ne Dhome ndenje , Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe 1 Ballkon i bollshem .

Apartamenti ka organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt dhe orientimi te favorshem Jug-Lindje ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.