Loading map...

!!! Okazion !!! Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rezidenca Avid | Stacioni Trenit

Rruga Jordan Misja, Bulevardi i Ri, Tirana,
Tirane, Albania
107,500€ For Sale
Apartament
  • 507
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 97.8 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 | NE SHITJE | REZIDENCA AVID / STACIONI TRENIT

📍 Bulevardi i ri / Rr. Jordan Misja

📐 Sip. Banim. 97.8 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  107.500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 1-te nje rezidence te re me cilesi te larte ndertimi, i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon.

Apartamenti ka organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt me orientim te favorshem qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire per nje apartament pushimi, gjithashtu mundesi optimale edhe per investim pasi apartamenti ndodhet ne nje location shume te kerkuar dhe me akses me cdo sherbim te mundshem si dhe shume afer plazhit.

Apartamenti shitet totalisht i mobiluar.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 67 20 23 999

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.