Loading map...

Okazion !!! Apartament 2+1 | Ne Shitje | Don Bosko / Prane Viva Market

Rruga Don Bosko, Prne Viva Market,
Albania
69,000€ For Sale
Apartament
  • 216
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 90.5 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 / NE SHITJE TEK DON BOSKO /PRANE VIVA MARKET

📍 Rr. Don Bosko / Prane Viva Market

📐Sip. 90.5 m2

📜 Me dokumentacion të rregullt hipotekor.

💶 69.000 Euro

Apartamentet ndodhet ne katin e 9-te te nje objekti relativisht te ri te viteve 2000 me ashensor. I organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine , 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet dhe 2 Ballkone te bollshem.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt, dhe te mireshfrytezuar,gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites .

Mundesi shume e mire banimi pasi zona eshte e qete.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.