Loading map...

Okazion !!! Apartament 2+1 | Ne Shitje | Bulevardi Zhan D’Ark / Ministria e Jashtme

Blv Zhan D'Ark, Ministria e Jashtme,
Albania
93,000€ For Sale
Apartament
  • 111
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 93 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 / NE SHITJE PRANE MINISTRISE SE JASHTME / BLV. ZHAN D’ARK

📍Rr. Bulevardi Zhan D’Ark / Ministria e Jashtme

📐Sip totale. 93 m2

📜 Me dokumentacion të rregullt hipotekor.

💶 93.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje objekti te viteve 2000 pa ashensor. I organizuar  ne Dhome Ndenje ,Kuzhine e vecuar, 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet dhe Ballkon.

Mundesi e mire investimi pasi zona ka kerkese te larte per qira dhe ofron te gjitha fasiletet.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.