Loading map...

OKAZION !!! Apartament 2+1 | Ne Shitje | Blv. Bajram Curri / Prane Kompleksit “Delijorgji”

Blv. Bajram Curri / Prane "Delijorgji", Blv. Bajram Curri / Prane Pallatit me Shigjeta,
Albania
79,800€ For Sale
Apartament
  • 1817
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 114 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Blv. Bajram Curri / Prane “Delijorgji”

📍 Blv. Bajram Curri / Prane Pallatit me Shigjeta

📐 Sip. 114m2

🧭 Orientim i favorshem Jug-Perendim

💶 79 800 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, Hipoteke.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje objekti relativisht te ri me ashensor, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine e vecuar, 2 Dhoma Gjumi, Tualet me dritare dhe Ballkon te bollshem me fushe-pamje te lire.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu edhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.