Loading map...

OKAZION !!! Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Kongresi Manastirit / Prane Spitalit “Nene Tereza”

Rr. Kongresi Manastirit / ASL, Rruga Kongresi Manastirit,
Albania
54,000€ For Sale
Apartament
  • 1233
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 69.5 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Rr. Kongresi Manastirit / Rezidenca “Zirkon”

📍Rr. Kongresi Manastrit / Prane Spitalit Nene Tereza

📐Sip. 69.5m2

🧭 Orientim Jug-Lindje

💶54 000 Euro

Apartamenti ndodhetne katin e 8 (jo te fundit) te nje objekti te ri bashkekohore, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine, Dhome Gjumi,  Tualet dhe Ballkon.

Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me elitare te asaj zone, i organizuar me hapsira te gjelbera, sherbime dhe cdo lloj faciliteti qe mund ti nevojitet nje familje.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi pasi zona eshte ne zhvillim.

_____

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.