Loading map...

OKAZION!!! Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Ali Demi / Kompleksi “Mangalem 21”

Rruga Ali Demi, Mangalem 21,
Tirane, Albania
52,000€ For Sale
Apartament
  • 227
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 60 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 Ne Shitje tek Rr. Ali Demi / Kompleksi “Mangalem 21”

📍 Rruga Ali Demi / “Kontakt” / Mangalem 21

📐 Sip. 60 m²

🧭 Orientim Veri-Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶 52.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje pallati te ri te sapo perfunduar, i organizuar ne Dhome Ndenje , Kuzhine,  Dhome Gjumi, Tualet  dhe 1 Ballkon.

Apartamenti ka organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt me orientim te favorshem qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.