Loading map...

OKAZION!!! Ambient Biznesi | Ne Shitje | Rr. Ali Demi / Tregu i Ri Elektrik

Rruga Ali Demi / Tregu i Ri Elektrik, Rruga Ali Demi / Tregu i Ri Elektrik,
Albania
250,000€ For Sale
Apartament
  • 1079
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 540 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi Ne Shitje Tek Ali Demi / Prane Fushes Ali Demi

📐 Sip. 540 m2

📍  Rruga Ali Demi / Tregu i Ri Elektrik

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesi, HIPOTEKE

💶  250.000 Euro

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 540 m2 ku organizohet:
Kati 0 eshte 85 m2  dhe kati -1 me siperfaqe prej 430m2.
Ka gjithashtu ashensor mallrash dhe shkalle emergjence.

Mundesi shume e mire per palester, magazinim, punishte apo aktivitete te ndryshme biznesi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.