Loading map...

OKAZION !!! Ambient Biznesi / Dyqan | Ne Shitje | Rr. e Dibres / Kompleksi “HALILI”

Rr. e Dibres / Kompleksi "HALILI", Rr. e Dibres / Kompleksi "HALILI",
Albania
109,500€ For Sale
Dyqan
  • 1446
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 45 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

OKAZION!!! AMBIENT BIZNESI / DYQAN NE SHITJE TEK RR. E DIBRES / KOMPLEKSI “HALILI”

📍 Rr. e Dibres / Kompleksi “HALILI”

📐 Sip. 45m2

💶  109.500 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronësie, HIPOTEKE (NJESI)

Ambienti ndodhet ne katin e 1 me akses direkt me cdo sherbim te mundshem. Godine biznesi dhe sherbimesh gjithashtu dhe banimi. Ambienti  ndodhet ne nje nder godinat me elitare te zones me kalueshmeri te larte kembesoresh dhe automjetesh.

Mundesi shume e mire investimi !

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Details

No additional information.