Loading map...

Luxury Hotel | Ne Shijte | Rr. Siri Kodra / Prane Selvise

Rr. Siri Kodra / Prane Selvise, Rr. Siri Kodra / Prane Selvise,
Albania
549,000€ For Sale
Bar/Restorant
  • 946
  • 0
  • 7 Bedrooms
  • 7 Bathrooms
  • 320 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Luxury Hotel Ne Shitje ne Rr. Siri Kodra / Prane Selvise

📍   Rr. Siri Kodra / Prane Selvise / 15 min nga qendra

📐 Sip. 320 m2

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  549 000 Euro

Godina eshte e organizuar ne 4 kate, ku kati 0 (perdhese) funksionon si bar i kuruar ne detaje ne sherbim te hotelit dhe 3 kate te tjera ku jane te organizuara 6 dhoma. Hoteli eshte i arreduar ne menyre bashkekohore  totalisht i investuar dhe i gatshem per te ushtruar aktivitetin.

Akses direkt me cdo sherbim te mundshem, 15 min larg nga qendra e Tiranes, 8 min larg nga Pazari i ri

Mundesi shume e mire investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Details

No additional information.