Loading map...

Kapanon | Me Qira | Ne autostraden Durres – Tirane

Ne autostraden Durres - Tirane, Ne autostraden Durres - Tirane,
Albania
6,000€ For Rent
Industriale
  • 65
  • 0
  • 3000 sq m
Megi Menkulazi
Megi Menkulazi
Call Agent

Share property

Description

Kapanon Me Qira Ne autostraden Durres – Tirane

📍 Ne autostraden Durres – Tirane

📐 Sip. 3000 m2

💶  6000 Euro/Muaj

Zone e banuar dhe  industriale gjithashtu parametrat e kapanonit jane me standarte te larta.

Zona me facilitetet e saj jep mundesi te ndryshme per shfrytezimin e ambientit.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001430
📩[email protected]

Details

No additional information.