Loading map...

Hotel | Me Qira | Kinostudio | Rruga Tasim Shehu

Rruga Tasim Shehu, Kinostudio, Tirana,
Tirana, Tirana 1001, Albania
2,500€ per month For Rent
Hotel
  • 221
  • 0
  • 9 Bedrooms
  • 11 Bathrooms
  • 600 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Hotel | Me Qira | Kinostudio | Rruga Tasim Shehu

📍Kinostudio | Rruga Tasim Shehu

📐 Sip. 600 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  2500 Euro/ Muaj

Hoteli eshte i sapo investuar duke nisur qe nga godina dhe brenda tij me cdo pajisje te re .

Godina eshte tre kateshe ,ku kati i pare perbehet nga holli , 2 tualete , ambienti i restorantit , kuzhina , nje dhome dhe lavanderia .

Ne katet dy dhe tre ndodhen 4 dhoma me tualetet perkatese ne secilin prej tyre .

Hoteli ofrohet i investuar i mobiluar ne cdo detaj dhe gati per pune .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 697002540
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.

Similar Properties

No similar properties found.